FSMVÜ | Sosyal İş Birlikleri Bölgesi Uygulama ve Araştırma Merkezi
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
HAKKIMIZDA

Günümüzdeki bilimsel, teknolojik ve sosyal gelişmeler işbirliğini, birlikte hareket etmeyi beraberce çalışmayı ve üretmeyi artık bir zorunluluk haline getirmiştir.

Yaşanan çok hızlı gelişmeler ışığında; toplumsal ihtiyaçların karşılanması noktasında üniversite, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları beraber hareket ederek, fikir, proje ve çözümler üreterek beklentileri karşılamak durumundadır. Ülkenin ve toplumun acil olarak kurumlardan beklediği de budur. SOSYOPARK böyle bir ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkmıştır. SOSYOPARK çatısı altında üniversite, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının tasarlayacağı ve geliştireceği projeler sayesinde toplumun ve ülkenin birçok ihtiyacı karşılanmış, sorunlarına çözüm bulunmuş hatta önleyici proje ve programlarla birçok sorun ortaya çıkmadan çözümlenmiş olacaktır.

Sosyopark Günümüzdeki bilimsel, teknolojik ve sosyal gelişmeler ışığında, kültürümüzün öz değerlerinin rehberliğinde, insanı ve insani değerleri merkeze alan, topluma değer katan, ülkenin yetişmiş insan gücüne katkıda bulunan, sürekli gelişen, hukuka saygılı, güvenilir  ve yenilikçi hizmet anlayışıyla kişilere ve kurumlara profesyonel çözümler üretmek amacıyla; teori ile pratiği birleştiren, üniversite, iş dünyası ve sivil toplum örgütleri arasında köprüler kuran araştırma ve uygulama merkezi olacaktır.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi